Sıkça Sorulan Sorular

Arsimo.com son derece güvenilirdir. Kredi kartı ile yapılan işlemler COMODO geliştirilmiş güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Adres çubuğunda bulunan kilit simgesine tıklayarak detayları görüntüleyebilirsiniz.
Arsimo.com olarak stoğumuzda bulunmayan ürünü satmıyoruz. Bu sebeple hafta içi saat 14:00'a kadar verilen ve Cumartesi günü ise saat 10:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Arsimo E-Fatura Mükellefidir. Faturanız e-mail adresinize gönderilmektedir. Paket üzerinde bulunan sipariş kağıdı üzerinde aldığınız ürün isimleri mevcuttur.
Tüm siparişler, Sürat Kargo firması ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.
14 gün içinde faturası ile birlikte iade gönderme imkanınız vardır. Vergi Mükellefi müşterilerimiz iadeleri için kesinlikle iade faturası kesmeleri gerekmektedir. Ücret İade işlemleri 2-5 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka hesabında görmeniz ise çalıştığınız bankaya bağlık olarak 5-15 gün sürebilmektedir. İade Kargo ücreti gönderen kişiye aittir.
Teslimatlar sürat kargo tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple kesin bir saat belli olmamakla birlikte iş günlerinde 09:00 - 18:00 saatleri arasında olacaktır.
Resmi tatillerde sürat kargo firması çalışmadığı için teslimat yapılmamaktadır. Teslimatlar resmi tatilden sonraki ilk iş gününde yapılacaktır.
Yükleniyor...