Kişisel Bakım » Sağlık Ürünleri
  • Mikro İğneli Dermo Roller 102
  • Mikro İğneli Dermo Roller 102

Mikro İğneli Dermo Roller 102

Nordmende
iğneler 0.50mm dir.
Ürün Piyasa Fiyat:
59.90 TL
Ürün Fiyat:
47.90 TL
Havale ile Fiyatı :
46.46 TL
Sepete Ekle
İndirimdeYeni Ürün
- Ürün Hakkında -

Mikro İğneli Dermo Roller 102

Günümüz teknolojisi ile asırlar öncesi kullanılan doğal sistemin bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan NordMende Derma Roller nedir ve nasıl kullanılır ? Derma roller veya bir diğer ismi ile cilt iğneleme ve mikro hacamat işlemi batıda yeni bir tedavi yöntemi olsa da Uzak Doğu'da onbinlerce yıldır kullanılan bir ugulamadır. Uzak Doğu'da iğneleme yöntemi sadece cildi onarması nedeni ile değil, aynı zamanda da kişinin yaşam enerjisini'de pozitif etkilediği düşünüldüğünden oldukça popüler ve bayanlar tarafından tercih edilen sevilen bir tedavi şeklidir. NordMende Derma roller de yapılan işlemler vücudun ve özelliklede yüz kısımda uygulamanın sonuçlerında yüksek seviyede başarı elde edilmiştir. Bu başarı kullanıcıların ve klıniklerin yaptıkları analiz olarak karşımıza çıkar. NordMende Derma roller yüz kısmında mikro hacamat olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüz bölgesine uygulama daha hassas işlem olamasından kaynaklı bu durumdan yüzde kolay kullanım ve hızlı sonuş için kullanılabilinir.

NordMende Derma roller nasıl kullanılır ?

Derma roller kullanım sıklığı cildinizin durumuna göre değişmektedir. Ancak kullanım aralığı şu şekilde olmalıdır. 6 ile 8 seans uygulama yapmalısınız. Bu şekilde elde edeceğiniz sonuca göre seans aralarını ilk önce 5 ile 10 gün arası ardından bu sıklığı yapılacak işleme göre haftada 3 defa ugulayabilir ve zamanla bu sıklığı her güne 1 seans olarak yapabilirsiniz. Kullanımdan önce ve sonra hijyene dikkat edilmeli ve bu şekilde kullanılmalıdır.

NordMende Derma Roller kullanımı için ayrıca cilt temizliği ve hijyenine dikkat edilmelidir.

NordMende Derma Roller kendi başına yüksek oranda sonuç alabileceğiniz bir bakım ürünüdür. Diğer NordMedne masaj aletlerinden farklı olarak NordMende Derma Roller yüz ve vücutta belli belirsiz izler yapmakta ve o bölgede kısa süreli ve erken onarımlı bir tahriş oluşturmaktadır ve beyne o bölgeye aktif etme ve o bölgedeki yenileme işlemi için komut vermekte ve başlatmaktadır.

Vücut işlem yapılan bölgeye tedavi işlemi ugulamaktadır. Normalde vücut cilt yenileme işlemini yapmakta ve onarmaktadır NordMende derma roller ile bu işlemi hızlandırırsınız. Öncelikle kişisel veya klinik ortamında kullanılacaksa öncelikle uygulanacak bölgede temizlik yapılır ve daha sonra işlem yapmaya başlanır. İşlem yapıldıktan sonra yüze E vitamini serumu her eczanede rahatlıkla bulunur, uygulaması yapılır veya daha etkili olan ve her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz gül suyunu kullana bilirsiniz. Gülsuyunu işleme başlamadan ve bitirdikten sonra kullanabilirsiniz. Hijyen yapıldıktan 1 kaç saat sonra yüze krem sürerek bakım yapabilirsiniz.

Derma roller öncelikle nasıl şeçilir.

Derma rollerde en çok kullanılan iğne ucu uzunlugu 0.50 mm dir.

Bu tüm dünyada ortalama her insanın kullandığı en ideal bir uc dur. Ayrıca Derme roller 2 iğne yapısına sahiptir. Birincisi çelik metal ve 2. titanyum uc dur. Her ikiside kullanım için en ideal olanıdır. Tüm dünyada tercih sebebidir. NordMende Derma rollerlar'da iğne boyu 0.25mm'den başlayıp 1.5mm'ye kadar çıkıyor. Kliniklerde kullanılan dermarollerlar tek kullanımlık olmalıdır. Evde kullanmak için sahibip olduğunuz dermarollerı tipine göre; iğnelere zarar gelmediği sürece ömür boyu kullanabilirsiniz. Ev kullanımı için tüm dünyada seçilen uc 0,50 mm dir. Dermarollerlar kesinlikle kisisel kullanım için tasarlanmıştır. Kişi kendinden baskası üzerinde kullanmamalı, kullanılmasına kesinlikle izin verilmemelidir ve başkasının derma rollerini kesinlikle kullanmayınız. Kişisel kullanım olması hasebi ile bu konuya özen gösteriniz. İğneler cildin üst tabakasında epidermise zarar vermeden delikler açarak cildi hafif aşamalı travmaya sokar, zedelendiğini hisseden cilt hızlı bir şekilde kolajen üretimini arttırır, böylelikle; cilt kendini yeniler ve onarır. Kendi başına sadece iğneleme yöntemi, cildi ilk kullanımda %50 ye kadar onarabileceği gibi (kişiye ve cilt tipine göre değişir) dermaroller aynı zamanda ciltte delikler oluşturduğu için topikal uygulanacak herhangi bir ürün, cildin ulaşılması güç olan tabakaya kolay ulaşabileceği için etki oranı normalde sağladığından iki kat daha fazla olacağından oldukça sevilen bir yöntemdir. Dermaroller uygulamasından iyi sonuç alabilmek için (özellikle ciltteki leker ve hasarı gidermek için) en az 0.5mm iğneli bir NordMende derma roller kullanılmalıdır, Derma rollerdan ilk kullanımdan itibaren çok iyi sonuçlar alınabileceği gibi kişinin yaşı , cilt tipi ve cildindeki probleme göre değişir, ancak dermaroller uzun süreli bir tedavi yöntemi olarak geçer. Genel olarak, istenilen sonucun elde edilmesi 6-8 uygulamayı bulabilir. 0.5mm iğneli derma roller ile fazla acı hissetmezsiniz ama yine de derma roller uygulanacak yere 30-45 dk öncesinden ağrı kesici krem uygulanibilir ancak tedaviye geçmeden önce cilt iyi bir şekilde temizlenmelidir. Dermaroller evde rahatlıkla uygulanabilecek bir yöntemdir fakat 1mm veya daha uzun iğneli dermarollerlar deneyimsiz kişiler tarafından kullanmamalı mutlaka bir profesyönel uygulayacı tarafından kullanılmalıdır, uygulama sonrası gerekli bakım, kurallara uygun ve özenle yapılmalıdır. Dermarollerı göz çevresi de dahil olmak üzere istenilen her bölgede kullanılabilinir.

NordMende Derma Roller Nerelerde Faydalıdır ?

*Kırışıklık giderme

* Cilt çatlaklarının görünümü en aza indirme

* Güneş lekelerini giderme

* Sivilce lekelerini giderme

* Yara, kesik ve ameliyat izlerinin görünümlerini azaltma

* Hamilelk sonrasında oluşan çatlaklarda,

* Bacaklarda portakal görünümlü izlerde.

* Saç dökülmesini engellemede ve yeni saç çıkartmakta kullanılabilinir.

* Cildin genel görünümününün kalitesini ve ışıltısını arttırmak için etkilidir.

*Yüz deki deri sarkmalarının azaltılmasında yardımcıdır. Kullanılan derma roller iğneleri, ilk baştada belirttiğimiz gibi çelik uclu yada Titanyumdan yapılmış olmalıdır, ucuz ve kalitesiz derma roller kullanımı kesinlikle tavsiye edilmemektedir. İğnelerin cildin içindeyken kırılması, iğnelerin zarar görüp, uygulamada cildi tahriş etmesi mikro düzeyde yırtılmalara neden olması, iğnelerin paslanması gibi ilerleyen zamanda ciddi problemlere yol acabilir bu sebeple bu konuda hassah davranmak gereklidir. NordMende Derma Rolleri kişiye özel ambalajında ve ilk açan siz oluyorsunuz. Ayrıca daha sonraki kullanımlar için ideal saklama kutuları ile kullanıma sunulmuştur. Daha iyi sonuç elde etmek için, Dermaroller uygulamsından önce alınabilecek destek vitamin ve mineraller; bağışıklık sisteminizi yükselteceğinden cildi daha hızlı tamir edip daha fazla kolajen üretimini sağlayarak daha hızlı ve verimli bir sonuç almanızı yardımcı olur. Aşağıda bu içeriklerden kısaca bahsedilmiştir. Çinko vitamin D probiotics esansiyel yağ asitleri üzüm çekirdeği ekstresi yeşil çay zerdeçal Vitamin A,B Complex ve C Barberry Dermaroller Kullandiktan sonra Alpha Hydroxy Acid Beta Hydroxy Acid Glycolic Acid Paraben (Benzoic Acid) Persarvatives ( BHA,Phenoxyethanol) Phenol Salicylic Acid Trichloroacetic Acid Hydroquinone Comedogenic içerikli ürünlerin kesinlikle kullanılmaması önerilir, ayrıca güneşten korunma için kullanılan krem, makyaj, otobronzer gibi ürünler'de cilt kendini toparlama işlemini tamamlamadan kesinlikle kullanılmamalıdır, bu süreye: 12-24 saat diyebiliriz. Kimler kullanamaz. Aktif sivilce, yanık,yara, eğzema ve buna benzer cilt hastalıklarında kullanılmamalıdır. Hassas ciltlerde deneme usulu uygulama yapınız duruma göre kullanım yapılabilir. Sivilcesiz ve bahsi geçen rahatsızlıkların etrafında kullanılabilir. Sterilize etme yöntemi oksijenli su ile yapabilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra aynı şekilde steril edebilirsiniz ve özel kutusunda saklayabilirsiniz.

Havale / EFT (%3) :46.46 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-47.90 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
Taksit tutarıToplam
316.77 TL50.30 TL
68.50 TL50.99 TL
95.78 TL52.04 TL
 

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır