Sıkça Sorulan Sorular
Siparişler ne zaman kargoya teslim ediliyor?

Arsimo.com olarak stoğumuzda bulunamayan ürünü satmıyoruz. Bu sebeple hafta içi saat 16:00'a kadar verilen ve Cumartesi saat 12:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Siparişler hangi kargo firması ile gönderiliyor?

Tüm siparişler, Sürat Kargo firması ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Ürünleriniz iade garantili mi?

14 gün içinde faturası ile birlikte sürat kargo ile ücretsiz iade gönderme imkanınız vardır. İade işlemleri 2 iş günü içinde yapılmaktadır.

Siparişim hangi saatler arasında adresimde olur?

Teslimatlar sürat kargo tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple kesin bir saat belli olmamakla birlikte iş günlerinde 09:00 - 18:00 saatleri arasında olacaktır.

Resmi tatillerde siparişim gelir mi?

Resmi tatillerde sürat kargo firması çalışmadığı için teslimat yapılmamaktadır. Teslimatlar resmi tatilden sonraki ilk iş gününde yapılacaktır.

Aldığım ürünlerin içeriği üzerindeki faturada yazıyor mu?

Paket üzerinde bulunan faturanız, ürün adları görünmeyecek şekilde katlanır ve yapışkanlı poşet içinde adresinize ulaştırılır. Size ulaşıncaya kadar kimse paket içeriğini bilmeyecektir.

Arsimo Güvenilir mi?

Arsimo.com son derece güvenlidir. Kredi kartı ile yapılan işlemler COMODO geliştirilmiş güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Adres çubuğununda bulunan kilit simgesine tıklayarak detayları görebilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır